Menu

Polecamy

Przyłącz się

Facebook Linked In Golden Line

Partnerzy

IBBC Group to wiodąca w Polsce firma w zakresie oceny i optymalizacji ryzyka oraz wsparcia procesów decyzyjnych. IBBC Group świadczy usługi z zakresu śledztw i ekspertyz gospodarczych oraz usługi przeciwdziałania nadużyciom pracowniczym poprzez odpowiednie działania doraźne jak i tworzenie odpowiednich systemów prewencyjnych.

 

EtycznaLinia jest doskonałym narzędziem do wykrywania przestępstw nadużyć w firmie. Pozwala na kontrolę zgodności otoczenia wewnętrznego i zewnętrznego organizacji, dzięki możliwości anonimowego zbierania informacji o nieprawidłowościach oraz wsparciu whistleblowingu.

 

Grupa Detektyw to firma specjalizująca się w zakresie usług detektywistycznych i bezpieczeństwa. Gwarantuje zbieranie informacji w sprawach cywilnych i karnych, badania wiarygodności osób, poszukiwanie mienia czy audyt bezpieczeństwa.  

 

Seccredo to szwedzka firma konsultingowa. W zakres ich działalności wchodzi  wysokiej jakości doradztwo w zakresie bezpieczeństwa, zarządzania ryzykiem i sytuacjami kryzysowymi.  

 

 

Polskie Stowarzyszenie Licencjonowanych Detektywów jest stowarzyszeniem, którego celem jest integracja środowiska detektywów. Członkowie PSLD nieustannie podwyższają jakość usług detektywistyczmuch oraz biorą aktywny udział w formowaniu nowych regulacji prawnych w zakresie ustawy o usługach detektywistycznych.

 

 

Włosko- Polska Izba Handlowo-Przemysłowa powstała w 1994 roku. Jej celem jest pomoc w rozwijaniu współpracy handlowej i kulturalnej pomiędzy Polską a Włochami poprzez działania przyczyniające się do zwiększenia obecności włoskich firm, stowarzyszeń praz instytucji.

 

Partnerzy